Ana sayfa > Haberler > İçerik

Güç kaynağı ve çevre kullanılmasının geçiş

May 07, 2015

A, asla güç kaynağı yüksek sıcaklık ortamlarında yükleyin.

B, üç şekilde ısı ısı transferi yoluyla mümkün olduğunca:

• Yükleme sırasında oluşturur uzayda açık, böylece hava akımları, kutunun içine yüklemek için kutu mümkün olduğunca büyük olmalı ve üst ve alt, ön ve arka, sol ve sağ simetrik hava izin vermek için delik açmak zaman akışı, Gelişmiş konveksiyon ve böylece soğutma amacı elde etmek mümkün olduğunca atmosferine maruz.

• Güç kaynağı, güç ve o zaman, kullanma sac metal ısı alıcıları, güç kaynağı sıcaklığını azaltmak amacına ulaşmak için daha büyük bir sac üzerinde güç kaynağı bir ısı iletim metal plaka kısmi ısı tarafından azalır mümkün olduğunca yüklerken. Sünger, odun ve diğer malzemeler ısı transferi için elverişli değil doğrudan gücüyle önlemek

Güç, uzun ömür sağlamak için güç kaynağı çalışma sıcaklığını mümkün olduğu kadar azaltılmalıdır. Çevre kısıtlama, ideal ısı aktarım mekanizması üretmek mümkün olduğunca göre her üç modları ısı soğutma için güç kaynağı çalışma sıcaklığı normal, aktarım yüklü değil nedeniyle belirli kullanımlar açısından güç kaynağı hayata yararlanabilir, aksi takdirde bu güç kaynağı ömrünü kısaltabilir, ya da bile güç kaynağı zarar.