DMX512 kod çözücü

HX-DMXBM-4CHDMX512 DecoderHX-DMXBM-4CH benimseyen gelişmiş mikro kontrol ünitesi, uluslararası yaygın kullanılan DMX-512 standart dijital kumanda sinyal alabilirsiniz. Bu sinyal değişiklikleri ben

Ürün ayrıntıları

HX-DMXBM-4CH
DMX512 kod çözücü

HX-DMXBM-4CH, benimseyen gelişmiş mikro kontrol ünitesi, uluslararası yaygın kullanılan DMX-512 standart dijital kumanda sinyal alabilirsiniz. PWM kontrol sinyalini LED Lamba harekete için sinyali değişiyor. Ayrıca ışık veya dinamik her efekti değiştirmek için DMX dijital konsol bağlanabilir. Buna ek olarak, kod çözücü ile DMX konsol bağlı olmadığında bir zaman uyumlu denetleyicisi olarak kullanılabilir. Yani zaman uyumlu olarak kod çözücüleri ve LED ışıklar sayısını kontrol edebilirsiniz.

Ürün özelliği

●bazı DMXBM-4CH sabit voltaj kod çözücü, uluslararası popüler DMX512 standart dijital kontrol sinyali kabul, LED lambalar, sabit voltaj LED lambalar, RGB LED modül, ışıklar, dize ışıklar, vb gibi çeşitli için geçerli sürücü için PWM sinyali dönüştürmek.
●DMX kod çözücü DMX master tarafından kontrol edilebilir ve kod çözücü kanalları 512 kadar genişletin, sonunda daha fazla değişiklik yürürlükte elde edebilmek devam etmek için işaret hattı bağlayabilirsiniz.
●EXCEPT manuel ayar adres DIP anahtar tarafından o kadar da tüm kod çözücüleri DIP anahtarı tüm "0" olduğunda adres otomatik olarak atanabilir.
●şifre Hayır ana, DMXBM kod çözücü de senkronize denetleyicisi olarak kullanılabilir, bunların tümünü bir eşitleme-iş-RJ45 tarafından bağlanıldığında sistemi olarak iş senkronize edebilirsiniz.
Tek başına, kullanılan ●When DMXBM da kullanılabilir toplam 9 modu ile normal bir RGBW denetleyicisi olarak.
Daha fazla LED lambalar, eşitlenmesi elde sinyal Tekrarlayıcı ●In amacıyla kullanılabilir.
●There kanallar için RGB çıkışı, her 4A maksimum bir akım sağlar.
●2 yıl garanti.

Teknik parametreler

Çalışma sıcaklığı

-20-60℃

Besleme gerilimi

DC12 ~ 24V

0utput

4 kanal

Bağlantı modu

ortak anot

Dış boyut

L164 * W65 * H40 mm

Ambalaj boyutu

L183 * W82 * H60 mm

Net ağırlık

360g

Brüt ağırlık

410g

Çıktı gri

RGB her 256 düzeyden

Çıkış akımı

< 4A(each channel)

Çıkış gücü

12V: < 192W, 24V: < 384W

Arabirimi özellikleri

Yönde kullanmak için

Bu ürün DMX512 iletişim kuralı ve uyumlu alırken adresleme ve el ile kuruluş adresi ile uyumlu olduğunu.
1. her evrensel DMX denetleyicisi 4 DMX adresleri alır. Adresi ayarlamak için 2 yol kod anahtarı benimser. Ne zaman alırken adresleme benimseyerek, tüm anahtarlar "kapalı" durumu vardır. Adresi ayarlamak için kod anahtarı benimseyerek, 10 bit(FUN) "kapalı" durumunu ve adres kodunu başlayan DMX ayarlamak için kullanılan diğer 9 bit arebinary değeri kod anahtarı olur. İlk bit en düşük sıra biti ve dokuzuncu en yüksek sıralı bit. Bu 511 adres kodu ayarlayabilirsiniz. DMX başlangıç adresi kodu 1-9 bit toplamına eşittir. Eğer sen-ebilmek almak bu bit placevalue bir parça kod anahtarı ("1" küme "ON"), taşımak. Eğer (kurmak "0") hareket, placevalue 0'dır. Örneğin: 73, adres kodunu 7, 4, ya da kodu anahtar "1" ve "0", diğerleri için 1 bit aşağı taşımak başlayan DMX kurmak istiyorsanız o zaman placevalue'nın toplamı 1-9 bit 64 + 8 + 1. Yani, DMX512 başlangıç adresi 73 kodudur. (Yazışma çevirir kodunu konum aşağıdaki gibidir)
Arama satır içi Package(DIP) geçiş kanalı seçmek için:

1. Örnek 1:

Şekil 1 Adres Kodu 37 için başlangıç DMX ayarlamak için gibi "1", diğerleri için "0" için 6, 3, 1 bit aşağı hareket etmeliyiz. Sonra placevalue'nın toplamı 1-9 bit 32 + 4 + 1, 37 için olduğu gibi.

2. örnek 2:

Şekil 2 adres kodunu 328 için başlangıç DMX ayarlamak için gibi "1", diğerleri için "0" için 9, 7, 4 bit aşağı hareket etmeliyiz. Sonra 1-9 bit placevalue'nın toplamı 256 + 64 + 8, 328 için olduğu gibi.


Diğer işlevin yönde kullanmak için

1. test fonksiyonu:
Sinyal algılama yolu: ne zaman eğlenceli (10) = OFF, ve ana kontrol konsolu DMX512 sinyal alma, dış kaplama üzerinde yeşil sinyal ışık hızlı twinkle. Şu anda, armatür durumunu konsol tarafından kontrol edilir. Ne zaman eğlenceli (10) = ON, yeşil sinyal ışık hızı yavaşlar mısın. Bu sefer, armatür durumunu adresli anahtarı tarafından kontrol edilir. "Eğlenceli"ne zaman "ON", Resim 3 gibi testi fonksiyonu =:
1-9 kapama: siyah
Anahtarı 1 = ON: kırmızı
Anahtarı 2 = ON: yeşil
Anahtarı 3 = ON: mavi
Anahtar 4 = ON: sarı
5 anahtarı ON =: Tamam
Geçiş 6 = ON: Flash
Anahtar 7 = ON: gergin değiştirme

Anahtarı 8 = ON: All-renk yavaş yavaş değiştirme
Geçiş 9 = ON: akan

2. hız seçeneği gergin değiştirme ve yavaş yavaş'ın değiştirme etkisi:
Ne zaman eğlenceli (10) = 1-5 anahtarı "ON", çoğu için hız kullanılabilir nitelikte olmak ve 6 veya 9 olarak, bit. 6 sınıflarda altogether.1-7 kapama vardır: 0 sınıflarda hızları
Anahtarı 1 = ON: 1 sınıf hızları
Anahtarı 2 = ON: hızları 2 notlar
Anahtarı 3 = ON: hız 3 notlar
Anahtar 4 = ON: 4 sınıflarda hızları
5 anahtarı = ON: hızını 5 derece

Tüm anahtarlar aynı zamanda, "ON" olduğunda rakamı 4 gibi daha fazla değer son olarak alınır. Kod çözücü Flowing test işlevinin durumdur. Değişken hızı 5'tir. Ayrıca, ne zaman sinyal göstergesi (yeşil) yavaş yavaş yanıp söner, kod çözücü yerleşik program etkinliğini çalışır. Şifre çözücüyü DMX sinyal aldığında, sinyal göstergesi hızla yanıp söner.

Tipik uygulamalar

Sipariş vermek için ürün bilgileri

Ürün adı

Madde numarası

DMX512 kod çözücü

HX-DMXBM-4CH

Sorgulama