DMX 512 aydınlatma denetleyicisi DMX 512 ışık denetleyicisi

HX-DMXBM-3CHDMX512 DecoderHX-DMXBM-3CH gelişmiş mikro kontrol ünitesi benimsemeye, uluslararası yaygın kullanılan DMX-512 standart dijital kontrol sinyalini alabilecek. Donanımdaki sinyalin değiştirir

Ürün ayrıntıları

HX-DMXBM-3CH
DMX512 kod çözücü

HX-DMXBM-3CH, Gelişmiş mikro kontrol ünitesi benimsemeye, uluslararası yaygın kullanılan DMX-512 standart dijital kontrol sinyalini alabilecek. PWM kontrol sinyalini LED Lamba harekete için sinyali değişiyor. Ayrıca açık renk veya dinamik efekti değiştirmek için DMX dijital nu bağlayabilirsiniz. Buna ek olarak, kod çözücü ile DMX master bağlı olmadığında bir zaman uyumlu denetleyicisi olarak kullanılabilir. Yani zaman uyumlu olarak LED ışıkları ile kod çözücüleri sayısını kontrol edebilirsiniz.

Ürün özelliği

●bazı DMXBM-3CH sabit voltaj kod çözücü, uluslararası popüler DMX512 standart dijital kontrol sinyali kabul, LED lambalar, sabit voltaj LED lambalar, RGB LED modül, ışıklar, dize ışıklar, vb gibi çeşitli için geçerli sürücü için PWM sinyali dönüştürmek.
●DMX kod çözücü DMX master tarafından kontrol edilebilir ve kod çözücü kanalları 512 kadar genişletin, sonunda daha fazla değişiklik yürürlükte elde edebilmek devam etmek için işaret hattı bağlayabilirsiniz.
●EXCEPT manuel ayar adres DIP anahtar tarafından o kadar da tüm kod çözücüleri DIP anahtarı tüm "0" olduğunda adres otomatik olarak atanabilir.
●şifre Hayır ana, ayrıca senkronize denetleyicisi olarak kullanılabilmesi için bunların tümünü bir eşitleme-iş-RJ45 tarafından bağlanıldığında sistemi olarak iş senkronize edebilirsiniz.
●When tek başına, kullanılan toplam 9 modu ile normal bir RGB denetleyicisi olarak da kullanılabilir.
●In daha fazla LED lambalar, eşitlenmesi elde etmek amacıyla RGB amplifikatör-ebilmek var olmak kullanılmış.
●There kanallar için RGB çıkışı, her 4A maksimum bir akım sağlar.
●2 yıl garanti.

Teknik parametreler

Çalışma sıcaklığı

-20-60℃

Besleme gerilimi

DC12 ~ 24V

0utput

3 kanal

Bağlantı modu

ortak anot

Dış boyut

L164 * W65 * H40 mm

Ambalaj boyutu

L183 * W82 * H60 mm

Net ağırlık

360g

Brüt ağırlık

410g

Çıktı gri

RGB her 256 düzeyden

Çıkış akımı

< 4A(each channel)

Çıkış gücü

12V: < 144W, 24V: < 288W

Arabirimi özellikleri


Yönde kullanmak için

Bu ürün DMX512 iletişim kuralı ve uyumlu alırken adresleme ve el ile kuruluş adresi ile uyumlu olduğunu.
Her evrensel DMX denetleyicisi 3 DMX adresleri alır. Adresi ayarlamak için 2 yol (alırken adresleme ve kod anahtarı) benimser. Ne zaman alırken adresleme benimseyerek, tüm anahtarlar "kapalı" durumu vardır. Adresi ayarlamak için kod anahtarı benimseyerek, 10 bit(FUN) "kapalı" durumunu ve adres kodunu başlayan DMX ayarlamak için kullanılan diğer 9 bit arebinary değeri kod anahtarı olur. İlk bit en düşük sıra biti ve dokuzuncu en yüksek sıralı bit. Bu 511 adres kodu ayarlayabilirsiniz. DMX başlangıç adresi kodu 1-9 bit toplamına eşittir. Eğer sen-ebilmek almak bu bit placevalue bir parça kod anahtarı ("1" küme "ON"), taşımak. Eğer (kurmak "0") hareket, placevalue 0'dır. İçin
Örnek: 73, adres kodunu 7, 4, ya da kodu anahtar "1" ve "0", diğerleri için 1 bit aşağı taşımak başlayan DMX kurmak istiyorsanız o zaman placevalue'nın toplamı 1-9 bit 64 + 8 + 1. Yani, DMX512 başlangıç adresi 73 kodudur. (Yazışma çevirir kodunu konum aşağıdaki gibidir)

Arama satır içi Package(DIP) geçiş kanalı seçmek için:

Ondalık sayı

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Weightnumber

1

2

4

8

16

32

64

128

256

EĞLENCELİ

1. Örnek 1:

Şekil 1 Adres Kodu 37 için başlangıç DMX ayarlamak için gibi "1", diğerleri için "0" için 6, 3, 1 bit aşağı hareket etmeliyiz. Sonra placevalue'nın toplamı 1-9 bit 32 + 4 + 1, 37 için olduğu gibi.

2. örnek 2:

Şekil 2 adres kodunu 328 için başlangıç DMX ayarlamak için gibi "1", diğerleri için "0" için 9, 7, 4 bit aşağı hareket etmeliyiz. Sonra 1-9 bit placevalue'nın toplamı 256 + 64 + 8, 328 için olduğu gibi.

Diğer işlevin yönde kullanmak için

1. test fonksiyonu:

DIP anahtar'ın 10 bit "Eğlenceli", yerleşik bir işlev anahtarıdır. DMX kod çözücü için olduğunda "Eğlenceli" OFF ="",

işlev. Bu DMX sinyal evlat edinmek için kullanılır. "Eğlenceli"ne zaman "ON", Resim 3 gibi testi fonksiyonu =:
1-9 kapama: siyah
Anahtarı 1 = ON: kırmızı
Anahtarı 2 = ON: yeşil
Anahtarı 3 = ON: mavi
Anahtar 4 = ON: sarı
5 anahtarı = ON: mor
Anahtar 6 = ON: mavi
Anahtar 7 = ON: beyaz

Anahtarı 8 = ON: yedi renkli gergin değiştirme (hızları 8 sınıflarda mevcuttur)
Anahtarı 9 = ON: All-renk yavaş yavaş değiştirme (hızları 8 sınıflarda mevcuttur)

2. hız seçeneği gergin değiştirme ve yavaş yavaş'ın değiştirme etkisi:

Sınaması işlevinde geçiş yapıldığında 8 = ON, yedi renkli gergin değişen için etkisidir. Geçiş yapıldığında 9 = ON, etkisi değişen yedi renk yavaş yavaş için. hızları 8 sınıflarda her efekt için kullanılabilir:
1-7 kapama: 0 sınıflarda hızları
Anahtarı 1 = ON: 1 sınıf hızları
Anahtarı 2 = ON: hızları 2 notlar
Anahtarı 3 = ON: hız 3 notlar
Anahtar 4 = ON: 4 sınıflarda hızları
5 anahtarı = ON: hızını 5 derece
Anahtar 6 = ON: 6 sınıflarda hızları
Anahtar 7 = ON: 7 sınıflarda hızları (maksimum hız)

Tüm anahtarlar aynı zamanda, "ON" olduğunda rakamı 4 gibi daha fazla değer son olarak alınır. Kod çözücü durumunu yavaş yavaş test fonksiyonu değişiyor. Değişken hızı 7'dir. Ayrıca, ne zaman sinyal

gösterge (yeşil) yanıp söner yavaş, kod çözücü yerleşik program etkinliğini çalışıyor. Şifre çözücüyü DMX sinyal aldığında, sinyal göstergesi hızla yanıp söner.

Tipik uygulamalar

Sipariş vermek için ürün bilgileri

Ürün adı

Madde numarası

DMX512 kod çözücü

HX-DMXBM-3CH


Sorgulama