Ana sayfa > Hakkımızda

Shenzhen Hoion aydınlatma Co, LTD bir bilim ve teknoloji, LED fotoelektrik denetim alanı odaklanmak şirketidir. Ürünler ile ilgili: RGB denetleyicisi, kablosuz RF denetleyicisi, kızılötesi uzaktan kumanda, LED ışık Azaltıcı, RGB amplifikatör, SPI denetleyicisi, LED Audio Controller, DMX512 ana denetleyicisi, DMX512 kod çözücü, LED dimming sürücü ve benzeri.

Hi-kalite yönetim ekibi toplu ve yüksek teknoloji profesyonel takım bir dizi tutar. İlke (insan temel olarak) başarılı, oyulmuş bu yüzden ona her zaman bilgi ve fikri, saygı bizim Merhaba kaliteli, son derece usta coordingative ekibi iyi ahlaki ve sıkı tarzı ile bir dizi. Takımın sürekli çabaları ve sürekli yenilik teknoloji birikimi ile şirket güven kazandı ve kuruluşundan bu yana müşteri destek. "Kaliteli ürün, sürekli yenilik, mükemmel Servisi" iş felsefesi için uygun.

Biz iyi malzeme tedarikçisi kanalları, katı üretim süreci mükemmel kalite kontrol sağlamak için seçti. Ar- Ge departmanımız sürekli araştırma ve müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte büyümek için daha yaratıcı ürünler geliştirmek. "Garantili memnuniyeti" ki "müşteri beklentilerini aşan" bizim Servisi, kıyaslama bizim hizmet hedefi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha büyük oluşturmak için her türlü çabayı, daha derinlemesine işbirliği yapmak istiyoruz.